המשימהשלנולפתוח שער לכלכלת הקריפטו.

אודותינו

אנחנו ביטס אוף גולד, החברה הגדולה בישראל למסחר במטבעות דיגיטליים משנת 2013. אנחנו מאמינים בטכנולוגיה ובחדשנות ופועלים מידי יום כדי להנגיש את עולם המטבעות הדיגיטליים לכולם ולהפוך את חווית השימוש בו לפשוטה, קלה ובטוחה. אנחנו מאפשרים שירותי מסחר כפופים לרגולציה ללקוחות פרטיים ועסקיים באמצעות מגוון שיטות תשלום המתאימות לכל אחד יחד עם שירות לקוחות נהדר. לחברה מאגר של יותר מ-150,000 לקוחות בינהם משקיעים פרטיים, חברות הייטק, חברות פיננסיות, בתי השקעות, קרנות, מלכ״רים ועוד. 

הערכים
המובילים אותנו

אבטחה
אנחנו שומרים על מידע המשתמשים וכספיהם באמצעות טכנולוגיה מתקדמת.
ציות
אנחנו פועלים לפי רישיון ומובילים מאמצי רגולציה.
פשטות
אנו מוודאים שהקריפטו שלך לא רק בטוח אלא גם פשוט לשימוש.
קהילה
אנחנו מאמינים בקהילת הקריפטו תומכים בה ופועלים בתוכה.
הרשיונות
והמסמכים שלנו

אנו פועלים בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר.

ביטס אוף גולד היא החברה הראשונה בישראל למסחר במטבעות וירטואליים אשר הנפיקה רישיון נותן שירותי מטבע מטעם משרד האוצר עבור מסחר במטבעות וירטואליים, אותו הוציאה ביולי 2013 (מספר רישיון 82424). כיום, לחברה אישור עיסוק זמני בהתאם לרישיון החדש למתן שירותים פיננסים בהתאם לחוק הפיקוח על שירותים פיננסים מוסדרים שנכנס לתוקפו באוקטובר 2018.

הנהלה
הכר את
השותפים שלנו

בפברואר 2013 פתחה ביטס אוף גולד חשבון עסקי בבנק לאומי אשר באמצעותו היא פועלת עד היום. בשנת 2015 בנק לאומי החל לחסום באופן גורף פעולות בחשבון הבנק של החברה ובשנת 2017 קבע בית המשפט המחוזי כי בנק לאומי אכן רשאי להגביל פעולות בחשבון החברה. ביטס אוף גולד פנתה לבית המשפט העליון וערערה על ההחלטה. בפברואר 2018 נתן בית המשפט העליון צו זמני שאוסר על בנק לאומי להגביל ולחסום באופן גורף פעולות בחשבון הבנק של החברה, אלא רק במקרים נקודתיים.