המשימהשלנולפתוח שער לכלכלת הקריפטו.

אודותינו

אנחנו ביטס אוף גולד, החברה הגדולה בישראל למסחר במטבעות דיגיטליים משנת 2013. אנחנו מאמינים בטכנולוגיה ובחדשנות ופועלים מידי יום כדי להנגיש את עולם המטבעות הדיגיטליים לכולם ולהפוך את חווית השימוש בו לפשוטה, קלה ובטוחה. אנחנו מאפשרים שירותי מסחר כפופים לרגולציה ללקוחות פרטיים ועסקיים באמצעות מגוון שיטות תשלום המתאימות לכל אחד יחד עם שירות לקוחות נהדר. לחברה מאגר של יותר מ-200,000 לקוחות בינהם משקיעים פרטיים, חברות הייטק, חברות פיננסיות, בתי השקעות, קרנות, מלכ״רים ועוד. 

הערכים
המובילים אותנו

אבטחה
אנחנו שומרים על מידע המשתמשים וכספיהם באמצעות טכנולוגיה מתקדמת.
ציות
אנחנו פועלים לפי רישיון ומובילים מאמצי רגולציה.
פשטות
אנו מוודאים שהקריפטו שלך לא רק בטוח אלא גם פשוט לשימוש.
קהילה
אנחנו מאמינים בקהילת הקריפטו תומכים בה ופועלים בתוכה.
הרשיונות
והמסמכים שלנו

אנו פועלים בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר.

ביטס אוף גולד היא החברה הראשונה בישראל למסחר במטבעות דיגיטליים אשר הנפיקה ביולי 2013 רישיון נותן שירותי מטבע למסחר במטבעות דיגיטליים מטעם משרד האוצר (מספר רישיון 82424). בעקבות שינויים בחקיקה, בין השנים 2022 - 2018 פעלה החברה מתוקף אישור המשך עיסוק, בהתאם לחוק הפיקוח על שירותים פיננסים מוסדרים. בספטמבר 2022 הפכה ביטס אוף גולד לחברת הקריפטו הפעילה הראשונה בישראל המחזיקה ברישיון נותן שירותים פיננסים קבוע מטעם רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון, וכיום היא פועלת מתוקף רישיון זה (מספר רישיון 56716).

הנהלה
יובל רואש

מנכ"ל ומייסד

אלדד רודריג

סמנכ״ל מוצר

יעל נאמן בן ארי

קצינת ציות וניהול סיכונים

עומרי דוניו

סמנכ״ל כספים וממונה תלונות ציבור

הכירו את
השותפים שלנו

BitGo Trust היא החברה המוסמכת הראשונה בעולם לשירותי אחסון נכסים דיגיטליים. החברה נבנתה על ממשק האבטחה הייחודי והחלוצי של חברת BitGo, ומאפשרת אחסון מטבעות קריפטו בסטנדרטים הגבוהים ביותר של אבטחה ורגולצייה. 100% מהמטבעות בארנקי ביטגו מוחזקים באחסון קר מנותק מהאינטרנט ומגובים ע״י חברות הביטוח המובילות בעולם.

לאתר חברת BitGo