שאלות נפוצות

מהו ביטקוין?
ביטקוין הוא סוג חדש של כסף. זהו הכסף האלקטרוני המבוזר הראשון שלא נשלט על ידי אף ארגון או ממשלה. זהו פרויקט קוד פתוח, ונעשה בו שימוש על ידי יותר מ -1,000,000 בני אדם. בכל רחבי העולם כל יום אנשים סוחרים במאות אלפי דולרים בשווי הביטקוין ללא מתווך וללא חברות כרטיסי אשראי.
ביטקוין הוא המטבע הדיגיטלי הראשון הפועל בצורה מבוזרת לגמרי. הרשת מורכבת ממשתמשים כמוך, כך שאין צורך בבנק או בחברת סליקה בינך לבין מי שסוחר מולך. ביזור זה הוא הבסיס לביטחון והחופש של הביטקוין.
דוא"ל נותן לנו לשלוח מכתבים בחינם, בכל מקום בעולם. סקייפ מאפשר לנו לבצע שיחות טלפון ווידאו בחינם, בכל מקום בעולם. עכשיו יש את ביטקוין. ביטקוין מאפשר לך לשלוח כסף לכל אחד באינטרנט, בכל מקום בעולם במחיר כמה אגורות לעסקה! הביטקוין מבוסס על מערכת קהילתית  שאינה נשלטת על ידי אף בנק או ממשלה. אין אף בנקאי שמתעשר מהעסקאות שמתבצעות בינך לבין האנשים שאתה רוצה לשלוח ולקבל מהם כסף.
ביטקוין יעיל יותר מכל המטבעות המתחרים. עובדה זו תניע את אימוצו באותה הדרך שבה המחשבים האישיים אומצו, המחשבים גרמו לאנשים להיות יעילים יותר בתחרות בשוק. למטבעות יש ערך מעצם השימוש בהם. ביטקוין הוא מטבע בתחילת דרכו ובו יש כלכלה דיפלציונית (קיטון בכמות הכסף, בניגוד לאינפלציה) המזינה את עצמה. השימוש בו מתפשט על ידי מתן תמריץ הספקולציה.
בראייתנו ביטקוין הולך להיות ההזדמנות הגדולה ביותר לחדשנות שהעולם ראה מאז המהפכה התעשייתית. רעיון שזמנו הגיע.
 מה קובע את ערך הביטקוין בדולרים?
שער הביטקוין נקבע על ידי היצע וביקוש בשוק מטבע העולמי. ביסודו, ביטקוינים מופקים על ידי כוח מיחשוב רב, הכרוך בעלויות כספיות (חשמל, מערכת מחשוב). עם זאת, מחיר הביטקוין היום משקף הרבה יותר את אמונם של מספר גדול של אנשים במערכת הביטקוין. כאשר המערכת חווה בעיות, אם פנימיות (באגים בתוכנה) או חיצוניות (תקיפות על חלפנים), המחיר יורד. לעומת זאת, ככל שהכלכלה צומחת ויותר משתמשים וסוחרים מצטרפים, המחיר של הביטקוין עולה.
 האם אני יכול להתעשר מהר בעזרת ביטקוין?
אנו לא נותנים השערות על השינויים קצרי הטווח במחיר הביטקוין.
 האם כדאי להשקיע בביטקוין? מה התחזית של ביטס אוף גולד בנוגע לביטקוין?
ביטקוין הוא השקעה מסוכנת עם פוטנציאל תגמול גבוה. בארבע השנים האחרונות, מערכת הביטקוין הוכיחה עמידות חזקה מפני התקפות. עם זאת, לפני ההשקעה אתה צריך לשקול גורמים כגון: התנודתיות של מחיר הביטקוין אל מול הדולר, הרגולציה המשתנה ברחבי העולם וביטחון ארנק הביטקוין שלך. בביטס אוף גולד אנו מאמינים כי הביטקוין הופך להיות "המזומן של האינטרנט", ואנו רוצים לאפשר לך להצטרף לכלכלה החדשה הזו בצורה הקלה ביותר ובאופן אמין ובטוח. אנחנו לא מציעים תחזיות למחירי הביטקוין, אבל אם אתה מחליט לקנות או למכור ביטקונים בישראל, הבחירה הטובה ביותר עבורך היא באמצעות ביטס אוף גולד.
 כיצד אני יכול לקנות ביטקוינים באמצעות ביטס אוף גולד?
  • בחר כמה ביטקונים ברצונך לקנות כאן:"קנה ביטקוין".
  • ספר לנו לאן לשלוח את הביטקוין (כתובת הארנק שלך).
  • בחר כיצד ברצונך להעביר את הסכום בשקלים: העברה בנקאית, מזומן או אשראי (ראה פירוט בהמשך לכל אפשרות).
  • שלח את הסכום בשקלים לחשבון הבנק של ביטס אוף גולד וספר לנו ששלחת את הסכום
  • לאחר נעילת השערים, בהזמנות של 1000 ש"ח ומעלה, אנו דורשים את הזדהות הלקוח באמצעות צילום תעודה מזהה שלו. זה נועד למטרות רגולציה ונשמר בשמירה קפדנית. מידע נוסף על איך להעלות תמונה של תעודה מזהה בשאלות בהמשך.
מייל יישלח לך באמצעות הדואר האלקטרוני ברגע שהביטקוין נשלח לארנקך.
 איך אני מעביר לכם את הכסף כדי לקנות את הביטקוין?
לרשותך שלוש אפשרויות לשליחת כספים: העברה בנקאית, מזומן וכרטיס אשראי. לכל שיטה יתרונותיה וחסרונותיה, תוכל לבחור בזו שהכי מתאימה עבורך, נפרט על כל אחת בנפרד כאן.
איך עובדת שיטת העברה בנקאית?
שיטת העברה בנקאית הינה האפשרות הזולה ביותר כרגע מבין שלוש האפשרויות, היות והיא מורכבת מעמלתנו בלבד. מהירות ויעילות דרך העברה זו תלויה מאוד באיזה בנק נמצא חשבונך: ביטס אוף גולד רשומה בבנק לאומי, לכן, אם גם חשבונך בלאומי, ההעברה הבנקאית הינה מיידית ואנו ננעל את שער הביטקוין בשעה העגולה הקרובה. לעומת זאת, העברת כספים בין בנקים לוקחת יום עסקים אחד (אם ביצעת את ההעברה הבנקאית לפני 18:00 ולא במהלך הסופ"ש). לכן אם חשבונך אינו בבנק לאומי אנו נקבל את ההעברה הבנקאית למחרת בבוקר, ושעת הנעילה אצלנו תהיה הראשונה ביום, כלומר: 10:00 בבוקר (שישי 09:00). הדרך לעקוף זאת, היא ביצוע העברת זה"ב (IBAN), דרך זו בדרך כלל לוקחת כשעה והבנק גובה עבורה 35 ש"ח (בקרוב תהיה חינם). כלל הברזל בהעברות בין בנקים הוא: לבנק לוקח יום עסקים לטפל בהעברה, והיא מגיעה אלינו למחרת הטיפול. עוד פרטים בשאלות בהמשך.
איך עובדת שיטת קנייה במוזמן?
הקנייה במזומן היא דרך שרבים אוהבים ומתחברים אליה היות והיא פשוטה, אך גם מעט יקרה יותר. ישנן שתי דרכים לקנות במזומן:
1. קנייה באמצעות כספומט הביטקוין הראשון שנמצא בשגרירות הביטקוין (רחוב אחוזת בית 1, תל-אביב). פשוט מגיעים, מכניסים מזומן ומקבלים ביטקוין על המקום לסלולרי. העמלה בכספומט היא 5%.
2. הדרך השנייה היא הפקדת מזומן באמצעות אחד מסניפי הצ'יינג'ים של רשת GMT. בשיטה זו יש ראשית לפתוח הזמנת קנייה באתר, לאחר מכן יש ללכת לאחד מ-150 סניפי הצ'יינג' הפרוסים ברחבי הארץ, ולבקש להפקיד כסף כדי לקנות ביטקוין. הפקיד, ייקח פרטים מזהים וביניהם את כתובת המייל עמה נרשמת באתר. זוהי הדרך שבה נזהה ונשייך הזמנה זו אליך. לאחר הפקדת הכסף, אנו מקבלים הודעה על כך, מזהים את הזמנתך ונועלים את שער הביטקוין בשעת הנעילה הקרובה. תהליך זה לוקח בדרך כלל בין כמה דקות לשעה, ויחסית יעיל. העמלה שהצ'יינג' גובה היא 3% (מתחת ל-1000 ש"ח, העמלה היא 29.90₪) בנוסף לעמלה שלנו. ישנה מגבלה של 10,000₪ לקנייה במזומן.
להלן קישור לפירוט סניפי הצ'יינג'ים השונים: סניפי GMT.
איך עובדת שיטת הקנייה באמצעות כרטיס אשראי?
שיטה זו, היא המוכרת והנוחה לרוב הלקוחות, היות וזה האיזור הנוח, והיא מתבצעת מהר יותר מהעברה בנקאית רגילה. הסליקה באמצעות כרטיס האשראי מתבצעת על ידי ספק חיצוני בשם SimplexCC אשר בשלב זה גובה עמלת סליקה של 5% (או 10$ מינימום, הגבוה מביניהם), אשר מתווסף לעמלת ביטס אוף גולד שעומדת על 4.45%.
בקנייה בכרטיס אשראי יש ראשית לעבור תהליך אישור משתמש: שם פרטי, שם משפחה, טלפון נייד, תעודה מזהה. שים לב, את התעודה המזהה יש לטעון בעמוד הפרופיל שלך (גם אם שלחת בעבר באמצעות מייל). אישור המשתמש הוא חד פעמי, לוקח עד כחצי שעה ומתבצע על ידנו.
לאחר הזנת פרטי כרטיס האשראי, הספק החיצוני מבצע את הסליקה, וברכישות הראשונות צפויה לקחת כשעתיים (בשעות הפעילות). נעילת שער הביטקוין מתבצעת באופן אוטומטי מיד לאחר אישור הסליקה על ידי הספק החיצוני (אין המתנה לשעה עגולה כמו בהעברה בנקאית או מזומן!). בכל מקרה לאחר אישור הסליקה, תקבל מייל המודיע על אישור העסקה.
חשוב לשים לב על היבט החיובים: הסליקה מתבצעת בדולרים ולכן גם החיוב מול חברת האשראי יהיה בדולרים. מגבלות הסכומים בשלב זה: מעל 40$ לעסקה (כ-200₪), עד 1000$ ביום (כ-3,800₪), עד 2000$ בחודש במצטבר (כ-8,000₪).
 איך אתם מעבירים לי את הביטקוין? מה שער הביטקוין שאני מקבל?
אנו שולחים את הביטקוינים לארנק הביטקוין שלך כפי שרשמת בעת ההזמנה. את שער הביטקוין אנו נועלים בכל שעה עגולה בימים א'-ה' בין השעות 10:00 -18:00. ביום שישי בין השעות 09:00-13:00, ובימי שבת אין נעילת שערים.ערך הביטקוין יקבע עבורכם בזמן הנעילה הבא אחרי שהכסף הועבר לחשבוננו. במכירת ביטקוין השער ננעל מיד עם קבלת הביטקוין בארנק שלנו (עלול לקחת עד 6 אישורים בבלוקצ'יין).
 כמה זמן זה ייקח עד שאני אקבל את הביטקוין שלי?
ברגע שהכסף שלך התקבל במערכת ביטס אוף גולד, השער ינעל בין שעות נעילת השערים וביטס אוף גולד תעביר את הביטקוינים בהקדם האפשרי, כתלות בבנקים (שלך ושלנו), תהליך זה יכול לקחת בין כמה שעות לכמה ימים עקב זמני אישור סופיים שונים לבנקים השונים (הזמן בו העברת הכסף נהיית סופית ולא ניתנת לביטול). אם חשוב לך לקנות בדחיפות, אנו לא ממליצים לקנות ביטקונים במהלך סוף השבוע ובחגים, כי רבים מהבנקים סגורים. אנחנו עובדים על פתרונות לעקוף בעיה זו.
 האם אני יכול למכור ביטקוינים באמצעות ביטס אוף גולד?
כן, אנו מאפשרים הן קנייה ומכירת ביטקוינים. שירות זה נתון לשינוי, כלומר, אנחנו לא יכולים להבטיח שאנחנו נקנה או נמכור בכל עת. 
כדי למכור את הביטקוין, עליך לפתוח הזמנת מכירה, ולשלוח את הביטקוין לכתובת הביטקוין המופיעה לך בהזמנה. ברגע ששלחת את הביטקוין, תקבל מייל המעדכן אותך על הסכום שאתה צפוי לקבל בעקבות המכירה. המכירה כאמור מתבצעת בצורה אוטומטית ועשויה לקחת עד 6 אישורים. שים לב, המכירה היא באחריותך, וברגע שביצעת אותה לא תוכל לבטל אותה, היות ואנו מוכרים את הביטקוין שלך לעולם החופשי, לכן, אנא ודא כי אתה מבין את כל תנאי השימוש לפני המכירה. ארנק הביטקוין אליו תשלח את הביטקוין הוא חד-פעמי וישמש אותך רק למכירה אחת. למכירות נוספות יש לפתוח הזמנות חדשות.
לאחר מכירת הביטקוין תוכל לקבל את הכסף בהעברה בנקאית שתבוצע ישירות לחשבונך כפי שהזנת אותו בעת פתיחת הזמנת המכירה. ניתן לקבל את כסף מזומן דרך אחד מסניפי GMT הפזורים ברחבי הארץ. תהליך זה לוקח יותר זמן מהרגיל ומוגבל ל-10,000 ש"ח. בעת פתיחת הזמנת מכירה, במקום את פרטי חשבון הבנק שלך, רשום: "מזומן", שמך המלא כפי שמופיע בתעודה המזהה, מספר נייד, מספר תעודת זהות. על מנת ללכת לאחד מהסניפים עליך להמתין לקבל מאיתנו קוד, אותו תציג לפקיד GMT בסניף והוא יתן לך את הכסף המזומן. שים לב, יתכן כי אפשרות זו חדשה לחלק מהסניפים, אל תהסס ליצור עמנו קשר וננחה אותו בפעולה.
 האם ישנן עמלות? מהו השער שלכם?
כן, אנו גובים 4.5% מהסכום ששלחת כדי לכסות את העלויות של קניית ביטקוינים עבורך. השער בשקל שאתה רואה באתר שלנו כולל את כל האגרות והמע"מ הישראלי. לבטס אוף גולד יש שער משלה, אשר מבוסס על שער גוגל משקל לדולר, ושער ביטקוין ממוצע מכל זירות המסחר המובילות בעולם.
בעת רכישה באמצעות מזומן, עבור סכום מעל 1000 ש"ח: אנו גובים 4.95% מהסכום ששלחת ועוד3% בעת ההפקדה מהחלפן אליו תלך - סה"כ 7.95%. מתחת ל1000 ש"ח: אנו גובים 4.95% והחלפן גובה תשלום קבוע של 29.90 ש"ח. העמלות שלנו למכירת ביטקוינים כרגע הן 4.95%. עמלות הסליקה בכרטיס האשראי שלנו כרגע הן 4.45% בנוסף לעמלת הסליקה של 5% או מינימום 10$ (הגבוה מבין השניים).
איך אתם מחשבים את שער הממוצע שלכם?
כדי לחשב את שער הביטקוין, אנו לוקחים את שערי כל זירות המסחר הגדולות בעולם (כגון Bitstamp, Bitfinex, BTCC), תוך נתינת משקל לנפח המסחר בכל אחת מהן. מדדים לדוגמא שעושים זאת הם Bitcoin Average ו-Tradeblock, שניהם הם מדד המשקלל שערים ונתונים מהבורסות והחלפנים הגדולים  ונותנים שער ממוצע. מידע נוסף על השערים ניתן למצוא כאן: הסבר על חישוב שער Bitcoin Average, הסבר על XBX index.
מה זה "כתובת הארנק שלי"?
תחשוב על זה כמו מספר חשבון הבנק שלך, אבל במערכת ביטקוין הוא מורכב ממחרוזת ארוכה של אותיות ומספרים, מתחיל עם הספרה 1. זה נראה כך: 1GmygGLkTFVP4unWCWFG4x89PY7ahXRKC.
רוב המשתמשים בוחרים להתקין תוכנת ארנק ביטקוין, אשר תיצור כתובת ארנק עבורם. אם אין בבעלותך ארנק, תוכל לפתוח ארנק מקוון מאתר אחר, בשם MyWallet (לחץ כאן לפתיחת ארנק כזה). אתה יכול ליצור כמה ארנקים שתרצה וישנן מספר אפשרויות לבחירה כיצד ליצור ארנק. שים לב, הארנקים המותקנים על המחשב, עלולים לקחת מספר ימים עד להורדת באופן מלא. 
האם הביטקוין בטוח?
כן, אם אתה לוקח את הצעדים הדרושים: לאבטח את המחשב שלך, להצפין את הארנק שלך, לשמור ולהגן על הסיסמה שלך. מערכת הביטקוין עצמה היא מאוד בטוחה מפני זיוף מטבע, הוצאה כפולה, התקפות מסוג מניעת שירות, גניבת הובלה, וסוגים רבים אחרים של סיכונים הקשורים במטבע ומערכות העברת כספים. יחד עם זאת, בביטקוין, המשתמש מחזיק את המפתח לשימוש במטבעותיו. אם מפתח זה הולך לאיבוד, המטבעות הולכים לאיבוד. אם המפתח נופל לידיים הלא נכונות, לדוגמה, אם המחשב שלך נפרץ, ניתן לגשת לביטקוינים שלך ולשלוח אותם לארנקים אחרים. מסיבה זו, אנו ממליצים לך לשמור על הארנק שלך מוצפן, ועל המחשב שלך מאובטח.
 נעלו לי את המחשב, ודורשים כופר. תוכלו לעזור לי?
כן, עזרנו להרבה מקרים ובהחלט נוכל לעזור. לצערינו, לעיתים האנונימיות שבביטקוין אינה פועלת לטובה. נעילת מחשבך ודרישת כופר בביטקוין היא אחד השימושים השליליים בביטקוין. אנו רוצים להפוך עבורך את חווית השימוש לנוחה כמה שניתן. ראשית, אם תציין בהזמנתך כי הינך קונה עבור שחרור מחשבך, אנו נזכה אותך בהנחה בעמלה שלנו. שנית, נשמח לעזור גם טלפונית במקרה הצורך. 
השלבים לקניית ביטקוין נמצאים בשאלות אחרות, ובתמצית כאן: 1. פתח חשבון אצלנו באמצעות לחיצה על "קניית ביטקוין". 2. הזן את הסכום שנדרש ככופר וקצת יותר- שים לב, מומלץ להוסיף בין 5% ל-7% יותר מהסכום הנדרש, על מנת לוודא שיש מספיק כסף אם שער הביטקוין יעלה. 3. מלא כתובת מייל וסיסמא, לאחר מכן היכנס לתיבת המייל שלך ואשר את הרשמתך לאתרנו. 4. מלא את פרטיך האישיים. לפתיחת ארנק ביטקוין קרא שתי שאלות מעל, או לחץ כאן לפתיחת ארנק חינם. שים לב, הסיסמא לארנק הביטקוין שלך חשובה ולא ניתנת לשחזור במקרה של אובדן, מומלץ לרשומה במקום מאובטח! 5. בחר אמצעי תשלום והפקד בדיוק את הסכום הנקוב בהזמנתך. 6. לבסוף, טען צילום תעודה מזהה במקום המתאים בלחיצה כאן: טען צילום תעודה מזהה.
לאחר קבלת מייל מאיתנו שהביטקוין נשלחו, יש להיכנס לארנק הביטקוין שלך, ולשלוח את הסכום המבוקש אל כתובת הביטקוין שביקשו נועלי המחשב. לצערינו ולשמחתנו, ברוב המקרים שהגיעו לאוזנינו- כשעה לאחר שליחת הביטקוין, נשלח קוד לפתיחת נעילת המחשב והעניין נפתר.
אני הורדתי את תוכנת Bitcoin-QT, אבל זה מחוץ לסנכרון. מה זה אומר?
Bitcoin-QT מוריד ומאמת את כל ההיסטוריה של עסקאות הביטקוין, דבר שעשוי להימשך עד ליממה. זה עוזר לרשת הביטקוין, אבל זה אומר שעסקאות הקשורות לארנק שלך תהיינה מוכרות רק כאשר התוכנה מורידה ומאמתת אותן. אם אתה משתמש בארנק הזה, ודא שאתה נמצא בסנכרון לפני שאתה שולח ביטקוינים לשם 
 

איתריום

כיצד אני יכול לקנות אית׳ריום באמצעות ביטס אוף גולד?
בחר כמה אית׳ריום ברצונך לקנות כאן: "קנה אית׳ריום״. במקום בו כתוב ״כתובת הארנק״, יש להזין את כתובת ארנק האית׳ריום שלך. לאחר ביצוע ההזמנה ולחיצה על ״שלחתי את הכסף״ אפשר גם להזין בהערות ״רכישת אית׳ריום״.
איך אני מעביר לכם את הכסף כדי לקנות את האית׳ריום?
כמו ברכישה בביטקוין עומדים לרשותך שתי אפשרויות לשליחת כספים: העברה בנקאית, מזומ (מזומן עד 10,000 ש״ח בלבד, העברה בנקאית ללא מגבלה). 
האם ישנן עמלות? מהו השער שלכם?
כן, בהעברה בנקאית אנו גובים 4.95% מהסכום ששלחת כדי לכסות את העלויות של קניית אית׳ריום עבורך.
ברכישה באשראי יש עמלת סליקה של 5% מחברת האשראי ו-4.95% עמלת קניה מאיתנו (באשראי קיימת מגבלת קנייה ביום של 1000 דולר בסביבות ה3800 ש״ח).
בהפקדת מזומן ישנה עמלה של 3% או 30 ש״ח (הגבוה מבינהם) שנלקחת ע״י GMT, ו-4.95% עמלת קניה מאיתנו.
 
*השער שלנו נקבע לפי השער של bitfinex.com
על איזה ארנק אית׳ריום אתם ממליצים?
 .ישנם מספר ארנקים אפשריים באית׳ריום, אומנם אין אותו היצע כמו בביטקוין עדיין, אך ארנקים אלה נוחים לשימוש:
1. הורדת הארנק ה״מקורי״ של אית׳ריום (ובו מורידים את הבלוקצ׳יין של אית׳ריום), הורדה כאן בהתאם למחשבכם.
2. אפשרות שנייה היא ארנק myetherwallet.com, מעט שונה ממה שמכירים בביטקוין, יש ראשית ליצור אותו עם סיסמא, ולאחר מכן להוריד קובץ JSON, לצורך כך כנסו ללינק בלחיצה כאן.
 

 

 

מי אתם, ולמה אני צריך לסמוך על ביטס אוף גולד עם הכסף שלי?

ביטס אוף גולד בע"מ הינה חברה רשומה בבעלות מיסדייה. החברה רשומה כנש"מ (נותן שירותי מטבע רשמי של משרד האוצר). אנחנו עובדים כצוות קטן ונלהב המורכב מ:

Jonathan Rouach , מייסד

Youval Rouach, מנכ״ל, B.A כלכלה

Chen Benjamin, מנהל אופרציה, B.A כלכלה

Meni Rosenfeld, יועץ, מומחה ביטקוין

Golan Shlomi, יועץ משפטי, רגולציה

שאל אותנו כל דבר! שלח לנו דוא"ל info@bitsofgold.co.il .

 

הכסף עזב את חשבון הבנק שלי, אבל אני עדיין לא רואה את הביטקוינים בארנק שלי, למה?

אם אתה שולח את הכסף שלך באמצעות העברה בנקאית רגילה זה לוקח עד יום עסקים אחד עד שאנו בביטס אוף גולד מקבלים אותו, וקולטים אותו במערכת שלנו. בעת ביצוע הזמנה בסופי שבוע, חגים, או בלילה, הספירה של "יום עסקים אחד" יכולה להיות מפתיעה. אנו עושים מאמצים כדי לעקוף בעיה זו. אם יותר מיום עסקים עבר, אנא צור איתנו קשר בטלפון או בדואר אלקטרוני, ואנו נמצא פתרון. רצוי לבצע העברת זה"ב (IBAN) להעברות מהירות יותר.

 
כיצד אני יכול לבצע העברת IBAN (העברת זה"ב) לביטס אוף גולד?
בהתאם לבנק שלך, אתה יכול גם לעשות את זה באינטרנט, או שאתה צריך ללכת לבנק שלך.
 
אני רואה שאתם בתל אביב. אני יכול לבוא ולקנות ביטקוינים באמצעות מזומן?
אנו לא מקבלים כסף מזומן במשרדי ביטס אוף גולד. עם זאת, ניתן להפקיד מזומן לחשבון הבנק שלנו בכל סניף של בנק לאומי או בכל 150 סניפי GMT הפזורים בארץ (פרטים למטה). בוא עם תעודת הזהות שלך (תעודת זהות).
  
האם אני יכול לקבל קבלה עבור התשלום שלי לביטס אוף גולד?
כן. אנחנו שולחים חשבונית אלקטרונית עבור כל עסקה. המע"מ מחושב על עמלת העסקה, שהוא המחיר של השירות שלנו.
 
אני הבעלים של עסק מקוון בישראל. האם אני יכול לקבל ביטקוינים באמצעות ביטס אוף גולד?
כן, כמובן! אנא צור קשר עימנו ב info@bitsofgold.co.il, או התקשר: 03-613-3034 לקבלת פרטים.
 
האם אני יכול לבצע הזמנת Limit?
לא כרגע. אנו ממליצים להעביר ביטקוינים לחלפן גדול יותר, ולהשתמש בו למסחר יום.
 
מה הן שעות הפעילות שלכם?
מ-10:00-18:00, ראשון עד חמישי. יום שישי, 10:00-12:00. סגורים בשבת.
 
למה אתם צריכים תעודה מזהה שלי?
ביטס אוף גולד היא נותנת שירותי מטבע רשמי מטעם משרד האוצר. מתוקף תעודה זו ובהמלצת מומחים בתחום, אנו מקפידים על סטנדרט נדרש ונהוג בעולם הביטקוין. אנו עושים כמיטב יכולתנו לפשט את תהליך קניית ומכירת הביטקוין עבורך, ובמקביל רוצים שתרגיש ביטחון בפעולות שאתה עושה. ההיכרות שלנו אותך כלקוח (KYC), מאפשרת לנו לדעת שאתה מבצע רכישה לגיטימית וחוקית וכך מאפשרת לך רכישה חלקה וידידותית ככל הניתן. ההנחיות משתנות מעת לעת ואנו מקפידים להתעדכן עם כל הנחיות משרד האוצר והרשות להלבנת הון.
איך אתם מתמודדים עם הרגולציה נגד הלבנת הון?
אנו עוקבים מקרוב אחר כל חוק, ומתייעצים עם המומחים הטובים ביותר בתחום. בפרט, יש לנו חובה לדווח על כל פעילות חשודה, ואנחנו יכולים לסרב להזמנה, אם יש ספק ביושר העסקה.
 
איפה אני יכול לשלם במזומן?
הסניפים הפזורים ברחבי הארץ מפורטים באתר GMT.
הנה מפה של חלק מהסניפים שבו אתה יכול לשלם במזומן:
 
View Bits of Gold - GMT in a larger map
יש לי שאלות אחרות, היכן אני יכול לקבל תמיכה?
צוות התמיכה שלנו כאן בשבילך בשעות העבודה, בדוא"ל ובטלפון.
 info@bitsofgold.co.il
03-613-3034